Letní tábor

Nastupiste

V letošním roce Ekologické centrum Orlov připravuje letní tábor, který proběhne ve dnech 2. 7. - 16. 7. 2021 v nádherném prostředÍ tábora Borek, který se nachází uprostřed lesů v překrásné přírodě s čistým vzduchem. Veškeré vybavení včetně koupaliště slouží pouze nám a je stvořené pro táborové hry, zážitky a nová dobrodružství.

Více v článku. Informace mail: info@eco-centrum.cz nebo na 725 373 049.

 

07.02 2014 | Připravované projektyPrint  Email    Delicio.us - save this page

Hledáte-li zábavný, zajímavý táborový program na léto, kde se vaše děti nebudou nudit a přivezou si spoustu zážitků, tak jste tu správně.

Tábor Borek se nachází uprostřed lesů v překrásné přírodě s čistým vzduchem mezi Lázněmi Bělohrad a městečkem Miletín v okrese Jičín.  Tábor a jeho okolí slouží pouze nám a je jako stvořený pro táborové hry, zážitky a dobrodružství.

Jeho součástí je zděná budova s kuchyní a jídelnou, klubovny, sociální zařízení, dřevěné chatky, sportoviště (hřiště na fotbal, softbal, frisbee, volejbal) a také vlastní koupaliště jen pro naše táborníky.

  • malé děti budou ubytovány v pokojích ve zděné budově s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami.
  • starší děti budou ubytovány v dřevěných táborových chatkách pro 4 děti. Chatky jsou vybaveny postelemi, skříněmi. Sociální zařízení pro děti ubytované v chatkách je umístěné v další budově včetně sprch.

K dalšímu vybavení tábora patří velká samostatná budova, která slouží jako společenská místnost (diskotéky, společné hry, promítání aj.).  Sportoviště jsou umístěné v blízkosti koupaliště.

Stravování je zajištěno dobře vybavenou kuchyní s velkou jídelnou. Kde se parta našich zkušených kuchařek stará o naše žaludky (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, druhá večeře a celodenní pitný režim). V jídelníčku je zařazen dostatek ovoce, zeleniny a mléčných výrobků.

Dopravu nám zajišťuje zkušený dopravce s nástupními místy, které najdete v přihlášce, nebo dle dohody.

Cena zahrnuje: doprava autobusem, ubytování, stravování, bohatý táborový program, celodenní výlet, odměny, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, pojištění, dárek a vše potřebné pro táborové aktivity.

Program je pestrý a najdete v něm sport (fotbal, softbal, frisbee, volejbal, aj.), společenské hry, zálesácké dovednosti, soutěže, výtvarné činnosti, ale hlavně tematickou celotáborovou hru s nádechem tajemna. Zkrátka prima letní zábava.

Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 15 let.

Termín: 2.7. – 16. 7. 2021

Základní cena: 5.800,- Kč

Na tábor se můžete přihlásit dotazníkem online či pomocí přihlášky viz níže.

Hlavní budova
Hlavní budova 
Chatky
Chatky 
koupaliště
koupaliště 
Nástupiště
Nástupiště 
Společenská místnost
Společenská místnost 
Volejbalové hřiště
Volejbalové hřiště 

Věci ke stažení:

Přihláška

Prohlášení

Seznam věcí na tábor

 

Zaslat na email:
Váš email:
Váš vzkaz: