Webové stráky Ekologického centra Orlov

Ekologické centrum Orlov provozuje tyto webové stránky:

04.03 2021 | webovéPrint  Email    Delicio.us - save this page

1) www.eco-centrum.cz - zde se nacházejí informace o programech EVVO a EP, součástí webu je i rozcestník na další webové stránky ECO. Naleznete na zde přehled všech realizovaných projektů, informace k probíhajícím projektům, ale i ekoporadnu a přehled plánovaných aktivit se spolupracující subjekty pro rok 2021.

EKOPORADNA (EP)  písemné dotazy na info@eco-centrum.cz. Odpověď bude zaslána na váš email. Připravujeme zveřejnění nejčastějších dotazů v daných kategoriích.

2) www.dumnatura.cz , facebook.com/dumnatura/  informace o dění v Domě NATURA, který je multifunkčním objektem, kde se konají kulturní akce, výstavy, přednášky, besedy, koncerty a projekty EVVO připravené pro školy a veřejnost.

 3) www.sphingidae-museum.com stránky Museum Sphingidae - 2. největší muzeum lišajů na světě. Naleznete zde i informace o naší vědeckovýzkumné činnosti a námi vydávaném časopisu The European Entomologist.

4) www.regionbrdy.cz jde o web Destinační agentury Brdy, která je organizační složkou ECO. Věnuje se rozvoji i o regionu Brdy. V současné době dochází k přesunu informací z původního webu www.poznejbrdy.cz, který byl spravován ve spolupráci se soukromým subjektem. Zdůvodu většího zaměření na podporu ochrany přírody a cestovního ruchu došlo ke spuštění nových samostatných stránek Destinační agentury Brdy.

5) www.geoparkbarrandien.cz jsou stránky věnované největšímu Národnímu geopark Barrandien, který je organizační složkou ECO. Najdete zde vše o dění v geoparku i nabídku geovycházek, turistických cílů. V květnu bude spuštěna nová verze vebu, která bude obsahovat kromě nové grafiky, jazykových verzí i spoustu nových informací. 

Zaslat na email:
Váš email:
Váš vzkaz: